Олег Царьов видав в ефірі російського радіо новий перл. У Мережі обхохатываются

0


Втік у Крим колишній депутат Верховної Ради Олег Царьов несподівано став бажаним спікером у які називають себе опозиційними російських ЗМІ, порадувавши черговим своїм безглуздим висловлюванням.

Нині проживає в окупованих Криму Царьов з’явився в ефірі радіо «Ехо Москви», де вирішив висловити своє «експертна думка» в питанні аварії на Донбасі малайзійського «Боїнга» влітку 2014 року.

Побіжний народний депутат заявив, що для бойовиків збити пасажирський літак на той момент було просто нереально», при цьому додавши, що МН17 летів на висоті 8 тисяч квадратних метрів».

Також «адепт Новоросії» авторитетно заявив, що літак можна було збити з гранатомета під час заходження на посадку. Новий перл Царьова підбадьорив соціальні мережі. Користувачі припустили, що Царьова перед ефіром виводили з запою, пригадавши його поява в ефірі «Лайфньюс» в неохайному вигляді у ролі експерта щодо вбивства колишнього депутата-«регіонала» Калашникова.

Ведучим «Луни» також запропонували в прямому ефірі налити Царьову 150 грамів і почати сеанс троллінгу, запитавши про дату початку Другої світової війни та Волинській різанині.

«Налийте йому 150 грамів, щоб видужати, і вперед — громити київську хунту». «Відправте його в зоопарк, йому там звичніше». «А ми вже стали забувати чучундру». «Ну все, кінчай новини. Опохмелили пацієнта — тягніть його на сцену».

Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий