Остання група сирійських опозиціонерів залишає Хомс

0


Сирійська опозиція евакуюється з Хомса. У загальній складності до моменту закінчення операції район Ель-Ваєр покинуть близько 20 тисяч осіб.Багато хто з повстанців відправляються в провінції Ідліб.На заключному етапі реалізації угоди про евакуацію, досягнутого сторонами збройного конфлікту в Сирії, остання група представників сирійської опозиції почала покидати останній з районів Хомса, що знаходиться під їх контролем. Як передає агентство Reuters, щонайменше один автобус виїхав у суботу, 20 травня, з опришками та їх сім’ями району Ель-Ваєр на півночі Хомса.

Очікується, що десятки автобусів вивезуть близько двох з половиною тисяч людей з регіону, який протягом довгого часу був обложений урядовими військами.

Евакуація з Ель-Ваєра почалася в березні. В кілька етапів звідти були вивезені тисячі бійців антиурядових формувань. За інформацією базується у Великобританії Сирійської наглядової ради з прав людини, до моменту завершення операції цей район покинуть до 20 тисяч осіб.

Багато хто з опозиціонерів відправляються в провінції Ідліб на північному заході Сирії, а також в місто Джараблус на кордоні з Туреччиною. Деякі з них, здавши зброю, залишаться в Ель-Ваере.

Після того, як представники антиурядових сил повністю вийдуть з Хомса, місто перейде під контроль Дамаска — вперше більш ніж за п’ять років.

Ця новина також на сайті Deutsche Welle.

Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий