Під час обшуку у екс-голови Сумської ОДА Юрія Чмиря знайшли більше 1 млн доларів

7


У колишнього заступника голови адміністрації часів президентства Віктора Януковича, екс-голови Сумської облдержадміністрації Юрія Чмиря під час обшуків знайшли 1 мільйон 180 тисяч доларів замість задекларованих ним 572 тисяч доларів.

Про це повідомляє в п’ятницю генеральний прокурор Юрій Луценко.

«В результаті перевірки інформації ЗМІ про незаконне збагачення Ю. Чмиря – колишнього голови Сумської ОДА та екс-заступника Адміністрації президента Януковича слідчі ГПУ виявили не тільки 14 київських квартир у доньки екс чиновника, але і значні кошти, не відображені в електронній декларації», – пише Луценко в Facebook.

«Під час обшуків 2 банківських комірок Ю. Чмиря замість задекларованих ним 572 тис. дол. знайшли 1 млн. 180», – додає генпрокурор.

За його словами, такі дії підпадають під ознаки статті 366-1 і передбачають до 2 років позбавлення волі.

Нагадаємо, Генпрокуратура почала розслідування за підозрою в несплаті податків проти колишнього заступника глави Адміністрації президента, депутата Сумської облради Юрія Чмиря. Про це йдеться в ухвалі Печерського районного суду Києва від 20 червня, передає УП.

Згідно з ним, від 7 червня за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 212 (ухилення від сплати податків) Кримінального кодексу, здійснюється досудове розслідування управлінням з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури

За даними слідства, Чмирь зазначив у своїй е-декларації за 2016 рік 8 об’єктів цінного рухомого майна та 572 тисячі доларів готівкою. При цьому сукупний дохід його сім’ї за звітний період не перевищував 19 тисяч гривень.

Крім того, Чмир задекларував нерухомість у Києві та Ялті, придбану в 2010-2011 роках, а також земельні ділянки площею 10 га, які придбала його дружина в 2015 році.

Суд задовольнив клопотання прокуратури і надав слідству доступ до свідоцтвами про право власності Чмиря на об’єкти нерухомості.

Источник

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий