Питання про арешт затриманого по справі «Боруссії» вирішиться 21 квітня

0


У слідства поки що немає підстави для затримання можливих спільників 28-річного переселенця з Росії Сергія Ст. Слідчі поки не мають даних, достатніх для затримання можливих спільників Сергія Ст., якого підозрюють у причетності до вибухів біля автобуса дортмундського футбольного клубу «Боруссія». Про це повідомила на прес-конференції в Карлсруе в п’ятницю, 21 квітня представник федеральної прокуратури Фрауке Келер (Frauke Köhler).

«За наявною на даний момент інформацією, у нас немає підстав для затримання можливих спільників і друзів» передбачуваного злочинця, підкреслила Келер. «Тим не менш, в ході подальшого розслідування саме це залишиться у фокусі уваги слідства», — додала вона.

Представник прокуратури уточнила, що обвинувачений ще в п’ятницю, 21 квітня, постане перед слідчим суддею Федеральної судової палати, який і вирішить видавати ордер на арешт росіянина.

Сергій Ст. — 28-річний німець-переселенець з Росії, що має як німецьке, так і російське громадянство, був затриманий у п’ятницю, 21 квітня, в місті Фройденштадте на півдні Німеччини. Його підозрюють у спробі підірвати автобус, що перевозив футболістів «Боруссії». За даними слідства, Ст. діяв виключно з корисливих мотивів.

Ця новина також на сайті Deutsche Welle.

Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий