Питання Сирії і України для РФ стоїть руба

0


Якщо в Кореї почнуться ускладнення з участю США, це допоможе Росії вести себе більш самостійно в Сирії та Україні.

Звичайно, американський ракетний удар по Сирії не міг не відбитися на американо-російських відносинах, хоча візит Тіллерсона і прояснив кілька позицій. Очевидно, що Москва не відмовиться від спроби налагодити стосунки зі Сполученими Штатами. Тому контакти залишаться, буде створена спільна робоча група.

Однак навіть задля поліпшення цих відносин Росія не готова йти на поступки по принциповим для себе питань. Іншими словами, питання Сирії і України буде стояти ребром до тих пір, поки ці теми цікаві Трампу. Хоча, враховуючи корейська криза, він цілком може забути про них, і у Росії, відповідно, знову з’явиться більше свободи.

Що стосується корейської кризи, то Росія в ньому поки не приймає особливої участі, дотримуючись низького профілю. Кремль слід за Китаєм, оскільки Китай також зараз намагається знайти спільну мову з Вашингтоном. Там є серйозна пропозиція від Трампа, і Китай відмовився накладати разом з Росією вето в Раді Безпеки щодо Сирії.

Китай не дуже цікавиться Сирією, а Росія не дуже цікавиться Кореєю. Якщо ж в Кореї все-таки почнуться ускладнення з участю США, це допоможе Росії вести себе більш самостійно в Сирії та Україні. Ні на які поступки в цих країнах Росія йти не готова.

У разі відкритої конфронтації в Кореї, Росія не буде в це втручатися, тут все зрозуміло. Що стосується Китаю, то тут можна лише припускати. Зараз більше схоже на те, що офіційний Пекін також не буде втручатися.

Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий