По справі Клименко-Януковича проводять 183 обшуку. Фото

1


Головна військова прокуратура, Нацполиция і спецпідрозділ Корд проводять 183 обшуку в приміщеннях, що належать колишньому міністру доходів і зборів Олександру Клименку. Про це у Facebook написав головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

«Зараз проводиться 183 обшуку в приміщеннях, які належать екс-міністру Клименко. У тому числі в офісному центрі Гулівер у Києві, кілька поверхів якого є власністю екс-міністра і членів його родини», — написав він.

При цьому Матіос уточнив: «Робота журналістів Радіо Вести, які входять до медіа-холдинг Клименко та групи компаній Юнісон не припинилася».

Додаткову інформацію про обшуки Матіос пообіцяв озвучити на спільному брифінгу з міністрів внутрішніх справ Арсеном Аваковим.

Прес-секретар МВС Артем Шевченко також повідомив, що оперативники департаменту захисту економіки Нацполиции спільно з працівниками Генпрокуратури проводять слідчі дії в окремих офісних приміщеннях ТРЦ Гулівер.

При цьому глава медіахолдингу Вести Ольга Семченко написала на Facebook, що обшуки проходять саме у приміщеннях холдингу.


В результаті, правоохоронці виявили секретний офіс з документацією.

24 травня 2017 р. правоохоронці одночасно провели понад 400 обшуків у екс-чиновників Міністерства доходів і зборів в 15 областях. Анатолій Матіос тоді заявив, що спецоперація проводиться проти екс-15 керівників обласних управлінь Міндоходів і їх заступників часів Віктора Януковича, які мали пряме відношення до організації функціонування так званих податкових майданчиків», завдяки яким «злочинна організація Януковича, Клименко і тих, хто досі перебував в Україні, змогла збагатитися за рахунок платників податків на доведену наслідком суму 97 млрд грн».

Источник

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий