По вул. Гетьмана Полуботка зводиться пішохідний перехід в один рівень з тротуаром

0


На час робіт рух автотранспорту не перекриватиметься, тож незручностей буде мінімум, запевняють будівельники.

Напередодні почалося будівництво першого в Чернігові підвищеного пішохідного переходу. Зводять його по вул. Гетьмана Полуботка. Роботи виконуються в рамках капітального ремонту дороги. Перехід поєднуватиме 3-тю школу та сквер Хмельницького.

Будівництво відбувається в кілька етапів. Перший з них – фрезерування асфальту. Це необхідно для максимальної фіксації конструкції переходу, адже вона досить важка.

Далі роботи проводяться тільки на половині дороги. Це дозволяє не перекривати рух, що не створює значного дискомфорту для водіїв.

Зараз проводиться укладання армуючого каркасу та, що дуже важливо, установка під бордюри лотків для водовідведення дощових та талих вод.

Наступний етап робіт – бетонування конструкції. Як зазначив виконроб Сергій Янченко, бетон має сохнути не менше 7 днів. Весь цей час навантажувати забетоновану частину не можна. Та вже через тиждень поверхню бетону буде закатано асфальтом та відновлено рух автотранспорту по зведеній частині переходу. Після цього почнуться роботи на другій полосі руху.

По завершенні всіх робіт залишиться лише нанести дорожню розмітку.

«Половинчатість» зведення підвищеного переходу дозволяє не тільки проводити роботи без перекриття руху на цій ділянці вулиці, але й створити не монолітну, а пружну конструкцію. Утворений температурний (або деформуючий) шов дозволяє значно зменшувати навантаження при коливаннях температури повітря, русі транспорту, тощо.

Загалом ширина підвищеного переходу складатиме 8 метрів: по 2 метри з нахилом для підйому та спуску автомобілів, ще 4 м будуть горизонтальними, в один рівень з тротуаром.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий