Поліція попереджає про активізацію «домушників»

0


Як свідчить статистика, саме в період відпусток активність шахраїв збільшується в рази. І поки українці пакують валізи, злодії беруть свої відмички, з якими без запрошення планують прийти в чужий будинок.

Приватні квартири викликають інтерес злодіїв набагато частіше, ніж магазини і офіси, адже в більшості випадків житло громадян не знаходиться під охороною. До того ж, господарі можуть поїхати у відпустку на тривалий час, що розв’язує руки злочинцям.

У зоні ризику знаходяться квартири на перших і останніх поверхах багатоповерхівок, які злодії з легкістю проникають через незачинені балконні двері або незарешеченные вікна. Однак, залишитися без цінних речей можуть і жителі інших поверхів, якщо в них встановлені дешеві «китайські» вхідні двері, які можна відкрити звичайним консервним ножем.

Економія на вхідних дверях може обернутися крадіжкою техніки та інших речей. І тут є нюанси, адже злочинці можуть відкрити двері за допомогою підбору ключів або пошкодивши серцевину замка. Тобто досвідчені домушники» впораються з будь-якими дверима, питання лише в тому, скільки їм доведеться на це витратити часу.

Поліція Чернігівщини радить громадянам убезпечити свої будинки усіма можливими способами: встановити якісні двері та замки, грати на вікнах перших поверхів, а також не провокувати злочинців відкритою кватиркою або дверима, на балконі. Але найкращий спосіб убезпечити своє житло від непроханих гостей — охоронна сигналізація.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

1
2
Загрузка...