Поліція попереджає про активізацію «домушників»

0


Як свідчить статистика, саме в період відпусток активність шахраїв збільшується в рази. І поки українці пакують валізи, злодії беруть свої відмички, з якими без запрошення планують прийти в чужий будинок.

Приватні квартири викликають інтерес злодіїв набагато частіше, ніж магазини і офіси, адже в більшості випадків житло громадян не знаходиться під охороною. До того ж, господарі можуть поїхати у відпустку на тривалий час, що розв’язує руки злочинцям.

У зоні ризику знаходяться квартири на перших і останніх поверхах багатоповерхівок, які злодії з легкістю проникають через незачинені балконні двері або незарешеченные вікна. Однак, залишитися без цінних речей можуть і жителі інших поверхів, якщо в них встановлені дешеві «китайські» вхідні двері, які можна відкрити звичайним консервним ножем.

Економія на вхідних дверях може обернутися крадіжкою техніки та інших речей. І тут є нюанси, адже злочинці можуть відкрити двері за допомогою підбору ключів або пошкодивши серцевину замка. Тобто досвідчені домушники» впораються з будь-якими дверима, питання лише в тому, скільки їм доведеться на це витратити часу.

Поліція Чернігівщини радить громадянам убезпечити свої будинки усіма можливими способами: встановити якісні двері та замки, грати на вікнах перших поверхів, а також не провокувати злочинців відкритою кватиркою або дверима, на балконі. Але найкращий спосіб убезпечити своє житло від непроханих гостей — охоронна сигналізація.

Поліція охорони — єдина в Україні охоронна структура, що має право здійснювати озброєну охорону і застосовувати владні функції відносно порушників за законом. До того ж, державні охоронні послуги розраховані на будь-якого громадянина, незалежно від рівня його доходів, адже безпека повинна бути доступна кожному.

В Чернігівській області діє один головний пульт централізованого спостереження, у технічній охороні якого знаходиться 2700 квартир та 3700 приватних будинків. У поліції охорони цілодобово чергують по 5 нарядів реагування. Завдяки їх діяльності на початок року було розкрито понад 2000 злочинів.

У поліції охорони ви можете отримати консультацію з питань вибору систем безпеки, замовити монтаж і сервісне обслуговування технічних засобів безпеки, а також централізоване спостереження за станом охоронно-пожежної сигналізації та мобільне озброєне реагування на спрацювання систем сигналізації.

Чекаємо ваших дзвінків за телефонами: (099) 050-22-20, (097) 050-22-20, (073) 050-22-20, (080) 050-22-20.
Залишаючи свої домівки, подбайте про безпеку власного майна!

Источник

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий