Поліція розказала подробиці грибного «гоп-стопу»

0


27 вересня у Новозаводському суді Чернігова, суддя Олександр Деркач, розглядалася справа про обрання запобіжного заходу Широкану.

Сергій Бриль, начальник СК ГУНП України в області: «На даному етапі поліція зібрала достатньо доказів вини підозрюваних, що стало підставою для зверненні слідчого до суду, з поданням про обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання підозрюваних під вартою».

Прокуратура та слідство запропонували запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, враховуючи, що підсудний підозрюється у скоєнні особливо тяжкого злочину, згідно ч.3 ст. 289 Кримінального кодексу України йому загрожує позбавлення волі від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Сергій Шевченко, заступник начальника відділу слідчого управління ГУНП України в області: «В зв’язку з тим, що, по-перше, він скоїв тяжкий злочин, йому повідомлено обґрунтовану підозру, покарання за вчинений ним злочин передбачає позбавлення волі до 12 років з конфіскацією майна. Перебуваючи на волі, може переховуватись від органів досудового слідства, суду, впливати на свідків на іншого учасника процесу, і тому прошу застосувати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою».

Андрій Авраменко, начальник відділу прокуратури області: «Усвідомлюючи, що такий злочин, і в такому віці, і маючи відповідні зв’язки в криміналітеті, як один з ризиків, він може ухилятися, скритися і залишити місце проживання».

Натомість суд прийняв рішення про обрання відверто пом’якшеного виду запобіжного заходу – домашній арешт. Геннадія Широкана було звільнено з-під варти негайно в залі суду. До 17 листопада він носитиме електронний браслет і без дозволу правоохоронців не має права покидати домівку.

Відео Сівер-центр

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий