Про маніпуляції навколо викрадення журналіста Станіслава Асєєва (Васіна)

0


Останнім часом посилилась пропагандистська робота щодо ситуації зі Стасом. З’явилося безліч вкидань на проросійських і сепарских сайтах.

Всі потуги пропагандистів зводяться приблизно до наступного:

Стас не був викрадений МДБ, він не виходив на зв’язок, оскільки просто захворів і ліг у лікарню. Після того як я або українські ЗМІ (найчастіше згадують чомусь статтю Сергія Рахманіна, хоч вона була не першою) повідомили справжнє прізвище Станіслава його і затримали. Тобто провиною всьому поява інформації про справжнього прізвища Стаса.

На жаль, частина людей, які не стежили за ситуацією з самого початку, повірили в цей фейковий вкидання і навіть стали поширювати версію бойовиків. Це частина війни, і в першу чергу війни за уми. На жаль, не всі з нас це розуміють і перевіряють інформацію, перш ніж її поширювати і коментувати. Хоча, 3 роки війни і пропаганди повинні були цього навчити.

Я не буду детально спростовувати новини, тиражовані в «ДНР», це не має ніякого сенсу. Але ще раз наведу кілька аргументів, щоб ті, хто попався на виверти Фсбшників, могли переконатися в зворотному.

Першу інформацію про зникнення Стаса я отримав 4 червня, коли він не приїхав до мами і перестав відповідати на телефон. На наступний день, з’явилася інформація про проникнення у його квартиру та зникнення робочого комп’ютера. Трохи пізніше, цього ж дня, сусіди підтвердили, що бачили незнайомих людей на сходовому майданчику. 6 червня з ФБ аккаунта Стаса почалася розсилка повідомлень, усім хто підтримував з ним контакти. Після спілкування з «Стасом» і людьми, що отримали аналогічні повідомлення, стало очевидно, що не пише Станіслав. Тому я вперше публічно написав про зникнення мого друга.

На наступний день, мені вдалося домовитися про біллінгу телефону Стаса, виявилося, що дзвонив він, не «під’їжджаючи до Донецька» як сказав мамі, а вже з Донецька, і саме з адреси Шевченка 26, де знаходиться МДБ ДНР. Крім того, ми отримали підтвердження інформації про затримання Стаса органами ДНР від керівництва СБУ. Зібравши і перевіривши всі факти, стало очевидно, що Стас був затриманий МДБ, його особистість встановлена, і рід його діяльності визначено. Сумнівів тут немає і бути не може. Я знаю Стаса більше 10 років, ми регулярно контактували, в тому числі і в ситуації, коли він реально потрапляв до лікарні. Я впевнений, що цей чоловік не зміг би писати компліменти дівчині, знаючи, що його мама вже 4 дні в істериці і без перерви обдзвонює то морги, міліцію.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий