Рада Європи розказала про системне насильство в українських тюрмах та СІЗО

Про це йдеться у звіті Комітету Ради Європи з протидії тортурам щодо ситуації в українських в’їхав язницях, який є у розпорядженні «Європейської правди«.

У Раді Європи привітали здійснені Україною реформи у правоохоронній сфері і покращення ситуації у раніше відвіданих колоніях, однак висловили серйозну заклопотаність у зв’язку з жорстоким поводженням працівників поліції і відсутністю прогресу у ситуації з життєво ув’язнена язненими.

«Комітет з протидії тортурам закликав українську владу проводити політику «нульової терпимості» до жорстокого поводження поліції, і ефективно розслідувати всі скарги» — йдеться у звіті.

Комітет визнав триваючі законодавчі та організаційні реформування пенітенціарної системи і зусилля української влади зі скорочення чисельності ув’язнена ув’язнених.

«Проте комітет висловив стурбованість з приводу насильства серед ув’язнена ув’язнених в досудових установах, і висловив тривогу з приводу жахливих умов утримання в СІЗО, зокрема, в Одесі, Хмельницькому та Києві» — йдеться у звіті.

НАЖМИТЕ НА СТРЕЛКУ , чтобы читать далее

Загрузка...

Leave a Comment