Рейтинг Трампа впав до рекордно низької позначки з інавгурації

0


Дії президента США позитивно оцінюють лише 38 відсотків респондентів, 56 відсотків опитаних не схвалюють його політику, свідчить опитування Reuters/Ipsos.Рейтинг президента США Дональда Трампа опустився до найнижчої позначки з моменту його інавгурації 20 січня. Про це свідчать результати опитування громадської думки, оприлюднені агентством Reuters і соціологічним інститутом Ipsos в п’ятницю, 19 травня.

Згідно з цими даними, лише 38 відсотків респондентів позитивно оцінюють дії Трампа на посаді глави держави, в той час як 56 відсотків опитаних не схвалюють прийнятих ним заходів. Ще близько шести відсотків заявили, що відчувають «змішані почуття», коли їх запитують про політику президанта Трампа.

Невдоволення зростає республіканців

У таборі соратників Трампа по партії критичний настрій також посилюється. Так, 23 відсотки респондентів-республіканців висловили невдоволення ним. Всього тиждень тому цей показник становив 16 відсотків. Ослаблення підтримки в цьому середовищі тягне вниз загальні рейтинги, пояснюють експерти.

Опитування Reuters/Ipsos проводився з 14 по 18 травня, у ньому брав участь 1971 респондент, в тому числі 721 республіканець і 795 демократів.

Напередодні інавгурації про Трампа позитивно відгукувалися лише 40 відсотків респондентів, про покидавшем пост прехидента Бараку Обамі — 58, свідчили дані опитування американського інституту громадської думки Gallup. У той же час Трамп вступав на посаду з найбільшим антирейтингом за час вимірювань цього показника з 1992 року. Станом на 17 січня 55 відсотків американців були незадоволені майбутнім главою Білого дому.

Ця новина також на сайті Deutsche Welle.

Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий