Reuters дізналося про доходи екс-дружини Путіна від оренди особняка в Москві

0


За даними Reuters, колишня дружина Володимира Путіна отримує мільйони доларів від оренди «Будинку Волконського» на Воздвиженці. Власником будівлі є фонд, пов’язаний з другим чоловіком Людмили Путіної.Агентство Reuters з’ясувало, що колишня дружина російського президента Володимира Путіна отримує багатомільйонний дохід від оренди особняка в центрі Москви. Як говориться в повідомленні агентства, опублікованому в п’ятницю, 19 травня, мова йде про «Домі Волконського» на Воздвиженці, 9. Власником будівлі є фонд «Центр розвитку міжособистісних комунікацій». За словами двох джерел, близьких до керівництва фонду, Людмила Путіна бере активну участь у його діяльності. За повідомленнями ЗМІ, її другий чоловік Артур Очеретний був керівником фонду на момент їх весілля.

Велику частину Будинку Волконського» орендує компанія «Меридіан», яка, в свою чергу, здає ці приміщення субарендаторам. За даними ЕГРЮЛ, «Меридіан» на 99% належить компанії «Интерьерсервис», якою з 2014 року володіє Людмила Олександрівна Шкребнева. Це ім’я повністю збігається з ім’ям, по батькові і дівочим прізвищем Людмили Путіної. 1% компанії «Меридіан» належить Тетяні Шестакової — дружині колишнього спаринг-партнера Путіна Василя Шестакова. Генеральний директором «Интерьерсервиса» у 2007 році, як з’ясувало Reuters, була Ольга Цомаева, яку ЗМІ називали сестрою Людмили Путіної.

За оцінками Reuters, дохід від оренди становить 185 млн рублів на рік. Виручка «Меридіана» в 2015 році склала 225,4 млн рублів. Скільки компанія перераховує «Центру розвитку міжособистісних комунікацій» як власника приміщення, невідомо. Ніяких коментарів від згадуваних у розслідуванні осіб Reuters отримати не вдалося.

Як «Будинок Волконського» взагалі опинився у приватній власності, з’ясувати не вдалося, оскільки Росимущество також не відповіло на запит агентства. У 1990-х роках будівля ще перебувало на балансі МЗС Росії. До 2005 року власником вже став фонд «Центр розвитку російської мови» (створений за кілька років до цього за підтримки Людмили Путіної), який у 2009 році змінив назву на «Центр розвитку міжособистісних комунікацій». У тому ж році уряд Москви відмовився визнати особняк XVIII-XIX століть пам’ятником архітектури, що відкрило можливість для реконструкції. У підсумку В 2013 році «Будинок Волконського» надбудували додатковим поверхом, проти чого протестував «Архнадзор».

Ця новина також на сайті Deutsche Welle.

Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий