Росгвардия готова зайнятися оперативно-розшуковою діяльністю

0


Росгвардия готова навчити свій склад оперативно-розшукової діяльності, заявив заступник командуючого силовою структурою. Крім того, служба розвиває IT-напрямок і займається моніторингом соцмереж.Створена в Росії трохи більше року тому Федеральна служба військ національної гвардії (Росгвардия) готова підготувати фахівців оперативно-розшукової діяльності, якщо її наділять відповідними повноваженнями. Про це заявив в суботу, 20 травня, перший заступник командувача Росгвардией Сергій Меліков.

«Якщо війська національної гвардії будуть наділені такими повноваженнями, то, безумовно, ми будемо вишукувати можливість навчання фахівців з цього дуже важливого, складного і серйозного напрямку», — цитує слова Мелікова агентство «Інтерфакс». Він підкреслив, що поки Росгвардия оперативно-розшуковою діяльністю не займається.

Раніше Меліков повідомив, що Росгвардия має намір розвивати IT-напрямок і «вести певний моніторинг соцмереж». За його словами, «подібні навчальні групи» вже працюють в Пермському військовому інституті.

Спостерігачі відзначають, що якщо Росгвардия отримає право на ведення оперативно-розшукової діяльності, то вона перетвориться на повноцінну силову структуру». За деякими відомостями, Росгвардия бажала б включити до свого складу два підрозділи МВС.

Ця новина також на сайті Deutsche Welle.

Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий