Roshen завершила консервацію фабрики в Липецьку

0


Компанія Roshen остаточно законсервувала виробництво в Липецьку. Арешт майна Roshen на території Росії продовжено до вересня.Корпорація Roshen, яка належить президентові України Петру Порошенку, оголосила про завершення консервації всього виробництва на своїй єдиною кондитерській фабриці на території Росії — в Липецьку. Про це йдеться в заяві прес-служби корпорації, поширеному у вівторок, 20 червня.

Як стверджується компанією, процес тривав три місяці — з квітня по липень. За цей час були законсервовані виробничі лінії, системи холодо — та теплопостачання, а також технічні служби. Крім цього, припинено діяльність та складу готової продукції. При цьому Басманний суд Москви продовжив до 13 вересня арешт майна Roshen. Раніше Петро Порошенко неодноразово стверджував, що арешт зробив неможливим продаж об’єкта в Липецьку.

За даними Roshen, за чотири роки виробництво на російській фабриці знизилася в три рази. У липні 2013 року Росспоживнагляд заборонив ввезення продукції Roshen на територію РФ, що призвело до зниження асортименту фабрики. В якості інших причин зниження виробництва називалися «активна дискредитація діяльності фабрики у російських та українських ЗМІ» та «тиск органів влади на бізнес.

Петро Порошенко в 2014 році створив ряд офшорних компаній. За словами його представників, лише за допомогою такої юридичної конструкції можна було передати корпорацію в управління «сліпому трасту» (компанії, якій дається повна свобода дій щодо активів).

Ця новина також на сайті Deutsche Welle.

Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий