Росія може напасти в будь-яку хвилину: відомий політик пояснив тактику Путіна на Донбасі

0


Ситуація на Донбасі може загостритися в будь-яку хвилину, якщо Кремль побачить загрозу ще більш швидкої інтеграції України в Європу.

Таку думку висловив російський опозиціонер Гаррі Каспаров.

Війну на Донбасі, за словами Каспарова, президент Росії Володимир Путін розглядає як постійну можливість провокувати напругу і знижувати шанси України на повноцінну інтеграцію в Європу.

«Йому абсолютно очевидно, що якщо Україна зможе позбутися цього кошмару, принаймні, отримає контроль над сходом повністю, то ймовірність того, що інтеграція України в Європу піде набагато швидше, дуже велика. Цього допустити Путін не може, і тому в будь-яку хвилину можна очікувати загострення ситуації, а поки що він просто підтримує вогнище, так як диктатору потрібен хаос», — зазначив Каспаров.

Він додав, що диктатор не може існувати у ситуації нормального розвитку подій, тому що як тільки ситуація нормалізується, він повинен починати говорити про речі, які йому говорити неприємно.

«А саме про підвищення добробуту своїх громадян, займатися власною країною. Якщо ви послухаєте російські ток-шоу, то там говорять про що завгодно, тільки не про Росію», — підкреслив Каспаров.

Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий