Севастопольські «влади» планують переселяти в місто росіян з далеких регіонів

0


Вже тиждень Севастополь б’ється в істериці — обговорення проекту Генерального плану розкрило дивовижні подробиці.

І справа не тільки в тому, що житлові будинки потрапили в природоохоронні зони або де-то що планується знести і побудувати нове. Це ще квіточки, хоча для севастопольців земельне питання завжди було самим хворим — аж надто дорого коштує «сотка» в приморському місті. Ягідки виявилися зовсім не там, де чекали. Звали-звали «каміння з неба», а вони раз і посипалися, та з кожним днем все більше і частіше.

Коли Генплан обговорювали в селі Орлине, що в Байдарській долині (це сільська зона Севастополя — авт.), один з московських розробників головного документа міста візьми і брякни про плани переселення сюди жителів Сибіру і Далекого Сходу.

У ході слухань з’ясувалося, що з нещодавно прийнятим Містобудівного регламенту Севастополя в селі Широке (він теж в Байдарській долині знаходиться — авт.) планується «малоповерхова забудова». Це означає, що у селі дозволили будувати 4-поверхові будинки з мансардою. За словами Олександра Богуша, «глави округу», там оселяться 800-900 осіб.

Всі вони дуже потрібні Байдарській долині і її околицях, каже «глава муніципального округу». Тут дійсно не вистачає лікарів, вчителів, фахівців різних професій. Складно уявити, де вони будуть працювати, в які дитячі сади і школи ходитиму їх діти, в яких лікарнях вони будуть лікуватися — нічого цього в Байдарській долині немає. І, судячи з відповідей на запитання присутніх, невідомо, чи буде взагалі.

На питання, звідки ж у Широкому з’явиться стільки фахівців в найближчому майбутньому, головний спеціаліст ГУП «і ПІ Генплану Москви» Антон Щукін відповів — з Далекого Сходу і Сибіру. За його словами, таке переселення вже схвалено в «уряді» Севастополя.

В долині зараз проживає кілька тисяч чоловік. Роботи, природно, немає, крім як на особистому подвір’ї живність або рослинність на продаж вирощувати. Тому чим будуть займатися таємничі переселенці, абсолютно незрозуміло.

Зате абсолютно зрозуміло інше: «влада» приховують інформацію про плани переселення, а москвич просто випадково проговорився про це.

У Севастополі 4 райони і за офіційними даними проживає близько 430 тисяч осіб. За неофіційними — на 150-200 тисяч більше — мігранти з Донбасу, Узбекистану і закавказьких республік. А ще військових і силовиків неміряно.

У місті до 2014 року був будівельний бум — компанії тодішнього міністра оборони Павла Лебедєва всі вільні ділянки забудували багатоповерхівками, половина квартир непроданими стояла. Після анексії росіяни тільки в перші місяці активно купували нерухомість, а після введення ряду санкцій проти РФ апетити значно зменшилися. Між тим багатоповерхові будинки девелопери продовжують зводити не меншими темпами. Для кого, питається?

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

1
2
Загрузка...