Штрафи за Вконтакте: чи правда, що використання VPN це адміністративне порушення (Відео)

0


Ми відповідає на питання, яке хвилює мільйони, чи будуть штрафувати за вхід у Вконтакте через VPN:

Штраф за ВКЗ 17 травня Указ Президента України про заборону Вконтакті, Однокласників, Яндекса і Mail.ru набув чинності. Провайдери та мобільні оператори вже почали масово блокувати заборонені сайти, а жителі України поступово переходять на VPN-з’єднання. У мережі з’явилася інформація, що за обхід блокування користувачам загрожує покарання.

Чи Правда, що за використання VPN українців будуть штрафувати?У мережі почав поширюватися скріншот нібито з сайту Українська Правда», в якому йдеться про те, що за використання VPN в Україні тепер будуть штрафувати. Особливо активно новину підхопили російські ЗМІ.

У «статті» повідомляється, що Указ Президента внесли поправки, якими нібито забороняються всі способи обходу блокування заборонених сайтів. За це автори «статті» загрожують порушникам штрафом від 1500 до 4000 гривень.

Ми вирішили перевірити інформацію і почали з сайту «Української Правди». На скріншоті зазначено час публікації — 11.45, однак в цей час на сайті опублікували зовсім інший матеріал:

За такого заголовка пошуковик не знаходить жодного матеріалу. Крім того, у жодному офіційному джерелі немає інформації про якісь правки в Указі Президента.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

1
2
Загрузка...