Sinoptik: Погода в Чернігові та Чернігівській області на п’ятницю, 4 липня

27


Sinoptik: Погода в Чернігові та Чернігівській області на п’ятницю, 4 липня

У п’ятницю в Чернігівській області буде хмарна погода з проясненнями.

Уночі температура повітря до +11…+15 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +22…+25.

Вітер південний, 2-5 м/с.

У кінці тижня прогнозується мінлива хмарність, без опадів.

У Чернігові, Семенівці, Городні, Щорсі, Сосниці, Борзні, Прилуках, Острі, Ніжині, Бобровиці можливий дощ з грозою.

Погода в Україні на п’ятницю, 4 липня

У п’ятницю в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни прогнозується суха погода. У північних, центральних областях та місцями в Криму можливий дощ, іноді з грозою. Температура повітря вночі коливатиметься в межах +6…+22 градусів, удень +19…+29. Вітер змінний, переважно південних і південно-східних напрямків, 1-7 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде дощова погода з грозою. Вночі повітря охолодитися до +10…+16 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +19…+24. Вітер південний, 2-5 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно без опадів. Уночі стовпчики термометрів покажуть +16…+21 градус, вдень повітря прогріється до +24…+28. Вітер південний та південно-західний, 2-7 м/с.

У Криму очікується мінлива хмарність. На півострові майже опадів не передбачається. У Сімферополі, Ялті, Керчі можливий невеликий дощ з грозою. Вночі температура повітря складе +17…+22 градуси. Денна коливатиметься від +25 до +29. Вітер південних і південно-західних напрямків, 3-8 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде суха погода. Вночі термометри покажуть +15…+20, денна температура повітря складе +24…+27 градусів. Вітер південний та південно-західний, 2-6 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде суха погода. Температура повітря вночі опуститься до +6…+10 градусів, удень підніметься до +19…+26. Вітер південний і південно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – сонячно. У регіоні опадів не очікується. Температура повітря вночі до +8…+10, вдень до +21…+24 градусів. Вітер південно-західний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні висока ймовірність дощу з грозою. Вночі стовпчики термометрів покажуть +13…+18 градусів, удень – від +20 до +26. Вітер південний, 2-5 м/с.

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий