Sinoptik: Погода в Чернігові та Чернігівській області на вівторок, 8 липня

28


Sinoptik: Погода в Чернігові та Чернігівській області на вівторок, 8 липня

У вівторок в Чернігівській області буде хмарна погода з проясненнями.

Температура повітря вночі до +15…+18 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +26…+28.

Вітер південно-західний, 1-4 м/с.

Перша половина тижня закінчиться хмарно з проясненнями, місцями – дощі з грозою.

У Чернігові, Прилуках, Острі можливий дощ з грозою. У Борзні, Ніжині, Щорсі, Бобровиці, Семенівці, Городні, Сосниці – без опадів.

Погода в Україні на вівторок, 8 липня

У вівторок в Україні переважатиме мінлива хмарність. На більшій частині країни очікується суха погода. У східних, місцями в північних областях і в Криму можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі становитиме +14…+23 градуси, вдень +25…+30. Вітер змінний, переважно південний і південно-західний, 1-7 м/с, місцями вдень шквали 15-20 м/с.

У північних областях буде хмарна погода з проясненнями. У Сумському та Чернігівському регіонах очікується суха погода, у Київському та Житомирському – можливий дощ, іноді з грозою. Вночі термометри покажуть до +14…+22, вдень температура – від +25 до +28 градусів. Вітер південний та південно-західний, 1-3 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність, у регіоні переважатиме суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +15…+21 градус, вдень повітря прогріється до +26…+30. Вітер південний, 1-5 м/с.

У Криму прогнозується хмарна погода з проясненнями. На півострові можливий невеликий дощ. У Севастополі, Євпаторії опадів не передбачається. Вночі температура повітря буде коливатися в межах +16…+23 градусів. Денна температура повітря складе від +25 до +30. Вітер південних і південно-східних напрямків, 2-7 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні висока ймовірність дощу. Вночі температура повітря +14…+19 градусів, денна становитиме +16…+25. Вітер південний і південно-східний, 2-7 м/с, вдень шквали 15-20 м/с.

У західних областях прогнозується сонячна погода, на більшій частині регіону буде суха погода. Температура повітря вночі опуститися до +15…+20 градусів, удень стовпчики покажуть +26…+32. Вітер західний та північно-західний, 1-4 м/с, удень шквали 15-20 м/с.

У Карпатах – сонячно, в регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +17…+20, вдень – до +27…+29 градусів. Вітер західний та північно-західний, 1-3 м/с, вдень місцями шквали 15-20 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +14…+20 градусів, удень – до +25…+29. Вітер південний та південно-західний, 2-5 м/с.

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий