Sinoptik: Погода в Чернігові та Чернігівській області на середу, 16 липня

76


Sinoptik: Погода в Чернігові та Чернігівській області на середу, 16 липня

У середу в Чернігівській області буде мінлива хмарність.

Уночі температура становитиме до +15…+17 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +25…+28.

Вітер південно-західний, 2-5 м/с.

У другій половині тижня прогнозується мінлива хмарність, переважно сухо.

У Чернігові, Городні, Сосниці, Семенівці, Борзні, Щорсі, Прилуках пройде дрібний дощ з грозою. У Бобровиці, Ніжині, Острі – без опадів.

Погода в Україні на середу, 16 липня

У середу в Україні переважатиме хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни опадів не передбачається. У західних, місцями в центральних, північних областях прогнозується дощова погода з грозою. Температура повітря вночі становитиме +11…+25 градусів, удень +25…+34. Вітер змінний, переважно південних і південно-західних напрямків, 1-5 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважатиме суха погода. У Чернігівській і Сумській областях можливий дощ з грозою. Вночі температура повітря складе +15…+19 градусів, удень – від +25 до +29. Вітер переважно південно-західний, 2-5 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність. На більшій частині регіону опадів не передбачається. Вночі стовпчики термометрів покажуть +17…+22 градуси, вдень повітря прогріється до +28…+33. Вітер південно-західний, 2-5 м/с.

У Криму – мінлива хмарність, на півострові буде без опадів. Вночі температура повітря складе +18…+25 градусів. Денна температура повітря буде коливатися від +29 до +34. Вітер південно-західний, 2-5 м/с.

У східних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі до +18…+23 градусів, денна температура повітря складе +28…+33. Вітер південний та південно-західний, 2-5 м/с.

У західних областях прогнозується мінлива хмарність. На більшій частині регіону буде дощова погода з грозою. Температура повітря вночі опуститися до +11…+17 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +25…+30. Вітер південно-західних напрямків, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарно, в регіоні без опадів. Температура повітря вночі до +14, вдень – до +27 градусів. Вітер південно-західний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно без опадів. У Полтавській області можливий дощ з грозою. Вночі стовпчики термометрів покажуть +15…+20 градусів, удень – від +26 до +30. Вітер переважно південно-західний, 2-5 м/с.

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий