Sinoptik: Погода в Чернігові та Чернігівській області на четвер, 17 липня

72


Sinoptik: Погода в Чернігові та Чернігівській області на четвер, 17 липня

У четвер в Чернігівській області збережеться мінлива хмарність.

Уночі очікується до +18…+20 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +29…+31.

Вітер південно-західний, 2-6 м/с.

У кінці тижня встановиться хмарна погода з проясненнями, місцями – дощ.

У Чернігові, Щорсі, Семенівці, Городні, Прилуках, Сосниці, Борзні, Бобровиці опадів не передбачається. В Ніжині, Острі висока ймовірність дощу.

Погода в Україні на четвер, 17 липня

У четвер в Україні очікується мінлива хмарність. На більшій частині країни прогнозується суха погода. У південних, західних областях та в Карпатах можливий невеликий дощ з грозою. Температура повітря вночі становитиме +14…+22 градуси, вдень +21…+36. Вітер змінних напрямків, переважно південний і південно-західний, 1-7 м/с.

У північних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважатиме суха погода. У Житомирській області можливий дощ. Уночі повітря охолодитися до +16…+20 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +28…+31. Вітер південно-західний, 2-5 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно дощова погода з грозою. Вночі стовпчики термометрів покажуть +19…+22 градуси, вдень повітря прогріється до +26…+30. Вітер південних і південно-західних напрямків, 2-7 м/с.

У Криму очікується мінлива хмарність, на півострові опадів не передбачається. У Красноперекопську можливий невеликий дощ. Вночі температура повітря складе +20…+25 градусів. Денна коливатиметься від +29 до +36. Вітер південний та південно-західний, 2-6 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі до +20…+23 градусів, денна температура повітря складе +30…+33. Вітер південно-західних напрямків, 2-6 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно дощова погода з грозою. Температура повітря вночі опуститься до +14…+18 градусів, вдень підніметься до +21…+29. Вітер переважно південних і південно-західних напрямків, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарно. У регіоні ввечері можливий дощ із грозою. Температура повітря вночі до +16…+18, вдень до +25…+27 градусів. Вітер південно-західний, 1-4 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +18…+21 градус, вдень – від +28 до +32. Вітер південний та південно-західний, 2-5 м/с.

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий