Система GPS-контролю встановлена на всьому громадському транспорті Чернігова

0


Підключення громадського транспорту до системи GPS-контролю було одним з пунктів Меморандуму, підписаному між перевізниками та владою міста.

Проте, через ряд обставин визначеного терміну встановлення GPS трекерів, тобто до 3 червня, дотримались не всі перевізники. Зважаючи на це, за порушення умов контрактів 3 підприємця-перевізника були притягнені до відповідальності та покарані штрафом. Серед них: «Пассервіс», «Пассервіс — Люкс», «Пасавто ЛТД».

— Жителі міста поступово долучаються до користування системою GPS-контролю і кожен чернігівець вже має можливість оглянути, як громадський транспорт міста дотримується встановленого графіку руху, використовуючи програму «Dozor», — сказав Юрій Горбань.

Він також заявив, що наразі йде наладка системи, і працівники управління транспорту та зв’язку щоденно проводять її моніторинг. Тож робота системи GPS-контролю у місті поступово налагоджується і з часом буде досягнуто 100 % її ефективність.

Програмним забезпеченням «DozoR» можна за будь-який обраний період часу відстежувати переміщення міського транспорту, час зупинок і стоянок, виконання рейсів і графіків руху. Для цього можна скористуватись допомогою мобільного додатку DozoRCity або його веб-версії http://city.dozor.tech.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий