Скільки фонтанів має бути в центрі Чернігова? Думку Владислава Атрошенка

0


Міський голова просить не називати фонтани «фонтанами» і використовує свою методику їх підрахунку в Чернігові.

В інтерв’ю паблику «Типовий Чернігів» Владислав Атрошенко відреагував на претензії, що стосуються кількості фонтанів у місті. Їх неодноразово озвучували чернігівці, супроводжуючи фразою «що, більше гроші нікуди дівати?».

Владислав Атрошенко не погодився з тим, що фонтанів у центрі Чернігові дуже багато і запропонував свою «арифметику».

— Багато? Це повна нісенітниця! Давайте на сегменти розіб’ємо. Від проспекту Перемоги до вул. Софії Русової – два фонтани. Це прийнятно? – сказав мер.

Наступні сегменти – сквер Богдана Хмельницького та Алею героїв – міський голова теж порахував окремо.

— На Алеї маємо 4, а буде – 3. Це мінус один. Це нормальна кількість для цього сегменту. Ті, що зараз там існують – їх не можна назвати фонтанами…

Чи повинен бути у сквері Хмельницького фонтан? Так… І не кажіть «фонтан». Це водичка. Водичка приваблює, водичка заспокоює

Нагадаємо, що на Алеї героїв після реконструкції планується замість чотирьох існуючих фонтанів зробити три – один в центрі і два по краях.

У сквері Богдана Хмельницького також планується побудувати три фонтани – один біля П’ятницької церкви і два біля пам’ятника гетьману.

Також Владислав Атрошенко звернувся до тих, хто сьогодні критикує його спроби облаштувати центр міста.

— А де були люди, які сміються, 3 чи 5 років тому. Чому не сміялися? Їм було комфортно? Там «жабки» з скверу втекли, тому що злякалися. Я вважаю, що їх не забрав хтось, а вони самі втекли, — заявив міський голова.

Источник

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий