Skype помер? В роботі програми стався ГЛОБАЛЬНИЙ збій. Торкнеться КОЖНОГО!

0


Швидше за все, проблема торкнулася всіх користувачів сервісу по всьому світу, – передає Корупція Інфо

Популярне: Самі по собі!!! Біженці залишуться на одинці зі своїми проблемами?

 

Увечері, 19 червня, стався збій в роботі сервісу для спілкування Skype. Про це пишуть користувачі соціальних мереж з України, країн Євросоюзу і США. Швидше за все, проблема торкнулася всіх користувачів сервісу по всьому світу.

Користувачі скаржаться на те, що їх "викинуло" з програми, і вони не можуть увійти в неї. Інші говорять про те, що відправляють повідомлення, але їх співрозмовники не бачать.

Поки офіційної заяви операторів програми про збої немає.

Пізніше після численних звернень користувачів в техпідтримку, в Skype повідомили, що програмісти працюють над вирішенням проблем.

"Нам відомі випадки, коли користувачі або втрачають зв'язок з додатком, або не можуть ні відправляти, ні отримувати повідомлення. Деякі користувачі також можуть бачити чорну смугу, яка вказує на те, що груповий виклик триває, і більш тривалі затримки при додаванні користувачів в список своїх друзів. Ми працюємо над вирішенням проблем ", – заявили в Skype.

Відзначимо, що з 1 липня Microsoft припинить обслуговування старих додатків. У список увійшли Skype на Windows Phone 8 або 8.1, Windows RT, додатки для Windows 10 Mobile.

Microsoft вже почала розсилку відповідних повідомлень користувачам. На даний момент компанія працює над поверненням Skype на платформу P2P.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий