Слідство знайшло ще один зв’язок з росіянами в команді Трампа – ЗМІ

0


Один з високопоставлених радників адміністрації президента США, наближений особисто до Трампу, перебуває під слідством за підозрою в зв’язках з російським урядом.

Про це повідомила в п’ятницю впливова американська газета The Washington Post.

«Високопоставлений радник Білого дому, який знаходиться під пильною увагою слідчих, є однією з наближених фігур до президента», — цитує видання джерела, які відмовилися називати чиновника.

Нова витік інформації просочилася в ЗМІ в той момент, коли розслідування втручання РФ у внутрішні справи США може перерости в більш активну фазу, стверджує видання. Зокрема, закриті для громадськості допити слідчих можуть змінитися викликами підозрюваних в суд, пише газета. За інформацією джерел, такий розвиток подій прогнозується протягом найближчих тижнів.

Джерела також підкреслили, що слідство зараз цікавиться людьми, які під час президентської кампанії перебували в оточенні Трампа, але зараз не входять до складу адміністрації. В цьому зв’язку знову пролунали імена Майкла Флінна і Пола Манафорта.

Читайте також: У США призначили радника з розслідування втручання росії у вибори

Як повідомляв Укрінформ, одним з останніх суттєвих зрушень у процесі слідства було призначення Роберта Мюллера спеціальним радником з розслідування можливого втручання Росії у президентські вибори в США. Сам президент Трамп негативно відреагував на це, назвавши процес «найбільшої полюванням на відьом», спрямованої проти політика в історії США.

Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий