Слова – найдешевша річ на світі. Значення мають лише вчинки

0


Ось, Володимир Володимирович Путін нам сімнадцять років говорить про те, що треба боротися з корупцією. Ну, чудові слова. Хто сперечається?

Ось мій знайомий філософ Паша Андрєєв, він воював в Афгані, йому там відірвало обидві ноги, він у цій схемі заходить ще далі. Він вважає, що значення мають не тільки наслідки твоїх вчинків.

Я все ж не настільки радикальний, але теж віддаю перевагу судити про людину не за словами, а по справах. Ось, Володимир Володимирович Путін нам сімнадцять років говорить про те, що треба боротися з корупцією. Ну, чудові слова. Хто сперечається? Але справи зовсім інші. Тому мене зовсім не цікавить, що каже Володимир Володимирович Путін.

Рівно в такому ж сенсі мене абсолютно не цікавить, що каже Алішер Усманов. Він може говорити все, що завгодно, але я бачу його справи і суджу людини по його справах – мені цього достатньо.

Насправді, все це настільки десятої ступеня важливості проблеми, що Алішер Усманов відповів Навальному, а Навальний відповість Усманову. Якщо я вас зараз запитаю, що обговорювалося в соцмережах тиждень тому, я впевнений, що ви не згадаєте. Ви не згадаєте, які там називалися прізвища і які проблеми. І про Алішера Усманова і його відеоролик все точно так же забудуть через тиждень.

У нас основні проблеми – це узурпація влади, це війна, це репресії, це посадки інакомислячих, це видавлювання людей з країни, це, знову ж таки, те ж саме повальне злодійство, це дебілізація населення, це зниження рівня освіченості, це мракобісся, це насадження релігії, це ксенофобія. У нас вагон проблем.

Ось, давайте ми вирішимо ці проблеми, а потім далі будь ласка: хоч про Усманова, хоч про тарілочки, хоч про Хрюшу з Степашкою, про що завгодно.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

1
2
Загрузка...