Термінова новина: Опублікована концепція закону про завершення АТО на Донбасі

0


Секретар ради Національної безпеки і оборони Олександр Турчинов оприлюднив концепцію деокупації — реінтеграції Донбасу. Про це сообщаетГромадське.

«Президент України в період дії цього Закону може приймати в установленому порядку рішення про запровадження правового режиму воєнного стану, а також рішення про застосування Збройних Сил України, інших передбачених законами України військових формувань в Донецькій і Луганській областях для відновлення територіальної цілісності України, стримування та відсічі збройній агресії, забезпечення охорони та оборони Державного кордону, лінії розмежування, відбиття нападів, які загрожують життю військовослужбовців чи інших громадян», — йдеться в документі.

Спікер Ради Андрій Парубій підкреслив, що цей пункт – один з ключових в концепції.

У документі наголошується, що «для безпосереднього керівництва заходами щодо забезпечення національної безпеки в Донецькій і Луганській областях, силами і засобами, що залучаються до їх здійснення, утворюється Оперативний штаб».

Кого саме президент може призначити керівником штабу невідомо. У той же час в неофіційних розмовах депутати від «Народного фронту» кажуть, що серед пропозицій, які обговорюються зараз – надання оперативного штабу право визначати перелік товарів, які заборонено або дозволено переміщати між територією України і тимчасово окупованими територіями.

Источник

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий