ТЕРМІНОВО!!! Активісти готують “рейд” до дому Порошенка! Причина приголомшує! Що ж це буде?

0


20 травня активісти чотирьох націоналістичних рухів мають намір здійснити автопробіг до будинку президента України Петра Порошенка. Про це  заявили в партії Національний Корпус, – передає Корупція Інфо

Популярне: Не виспався? Парубій ТАКЕ сказав про Верховну Раду, що важко помістити в голові


 
Активісти партії повідомляють, що мають намір запитати у Порошенка “навіщо в країні садять добровольців, садять командирів, які дають накази відкривати вогонь на ворожі атаки”.

У партії обурюються, що український солдат навіть не має права на захист, коли російські окупанти регулярно порушують Мінські домовленості

“А в цей час відвертих сепаратистів (Олександр Єфремов, Олександр Клименко, Олександр Вілкул, Геннадій Кернес, Добкін, Михайло Маркович, Геннадій Труханов і багато інших), які ведуть антиукраїнську діяльність, відпускають і навіть не намагаються посадити”, – йдеться в повідомленні активістів.

Акцію націоналістів організовують крім Національного Корпуси ВО “Свобода”, Правий Сектор і молодіжна організація С14. Автопробіг розпочнеться 20 травня о 12.00 у Національного університету “Києво-Могилянська академія”.

Нагадаємо, активісти Національного Корпусу прикрасили квартиру одного з лідера «Прогресивно-соціалістичної партії». За словами активістів, таким чином вони залишили послання Марченко – заступнику Наталії Вітренко з «Прогресивно-соціалістичної партії».

20 травня активісти чотирьох націоналістичних рухів мають намір здійснити автопробіг до будинку президента України Петра Порошенка. Про це  заявили в партії Національний Корпус.

 

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий