Трамп взявся за імпорт сталі у США — Росії варто готувати спину

0


Нестримний Трамп продовжує робити Америку великої знову в рамках підписаної 18 квітня указу «Купуй американське».

Так, у Білий дім були запрошені керівники найбільших металургійних кампаній США ArcelorMittal, Nucor, U. S. Steel, AK Steel і Timken, для обговорення шляхів відродження металургійного величі штатів і зменшення залежності від імпорту. А зменшувати є що.

Наприклад, у 2015 році США імпортували 35 млн тонн сталі, в 2016 — 30 млн тонн відповідно. За січень-лютий 2017 сталевий імпорт вже склав 5 млн тонн, що відповідає приросту на 11,7%! Але, найцікавіше, хто є основним постачальником в США.

Так, згідно з даними American Iron&Steel Institute, за січень-лютий цього року основними постачальниками готового прокату і труб в США стали Південна Корея – 518,8 тис. тонн і Туреччина – 456,2 тис. А от найбільшими експортерами слябів і сталевої заготовки Бразилія — 502 тис. тонн і, звичайно ж, Росія — 255 тис. тонн (більше 1 млн тонн на рік). І останній постачальник нас цікавить як ніякий інший, адже «кращий друг росіян», отаман всієї війська кизячего і рюрикович в тридесятому поколінні, по суті, завдає удар і металургійної галузі РФ, позбавляючи її ринку збуту для мільйонів, у річному обчисленні, тонн продукції! І у мене виникають певні сумніви на рахунок того, що урізати імпорт почнуть, приміром, з дружньою США Південної Кореї або Бразилії.

Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий