У Чернігівській області скоро буде ще більше молока. Унікальні корови вже є

0


На цьому тижні фахівці Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації відвідали сільгосппідприємства Семенівщини і Новгород-Сіверщини.

В ході зустрічі з керівниками зазначених районів директор Департаменту АПР ОДА Юрій Павлішен обговорив питання розвитку рослинництва і тваринництва в громадському секторі.

Крім цього, фахівці обласного підрозділу оглянули стан озимих і ярих, зокрема посіви кормових культур. Також проаналізували переведення тварин на літньо-табірне утримання та вказали на резерви нарощування продуктивності худоби.

У Семенівському районі представники Департаменту ознайомилися з діяльністю СТОВ «Нове життя», яке активно працює в галузі землеробства і молочного скотарства.

Підприємство займається племінною справою, зокрема розводить симентальської молочну породу корів. Кілька років тому тут встановили сучасний молокопровід.

На сьогоднішній день в господарстві утримується 600 голів великої рогатої худоби, в тому числі 200 корів. За рахунок власного відтворення до кінця року дійне стадо планується збільшити до 220 голів.

Зараз від однієї дійної корови на підприємстві отримують 22 кілограми молока на добу, а від деяких і 30-40.

Для збалансування раціону харчування тварин товариство систематично закуповує високобілкові корми, обумовлює хороші показники вмісту жиру і білка в молоці.

Зараз дійне стадо цілодобово пасеться з використанням електропастуха на сіяних травах. Доїння проводиться три рази на добу.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий