У Чернігові рятувальники навчають громадян заходам безпеки під час відпочинку біля водойм

0


У Чернігівській області органами влади визначено 49 місць відпочинку біля водойм, які відповідають вимогам безпеки. Проте, досить багато мешканців краю і гостей області відпочиває на стихійних пляжах біля річок, озер, які не відповідають жодним вимогам безпеки. 

20 червня у місті Чернігові фахівці обласного Управління ДСНС провели рейдову перевірку місць масового відпочинку жителів обласного центра біля річки Десна. У ході заходу громадянам розповідали про основні вимоги безпечної поведінки під час відпочинку, небезпеку купання в необладнаних місцях, де, зокрема, відсутні рятувальні й медичні пости, а дно акваторії не обстежене водолазами. Продемонстрували прийоми рятування потопаючого. Крім того, фахівці ДСНС нагадали батькам, котрі відпочивали з дітьми, про необхідність навчання малюків правилам поведінки біля водойм, а головне — потрібно слідкувати за їхніми розвагами та ні в якому разі не залишати без нагляду.

Відпочивальники охоче спілкувались з рятувальниками та прислуховувались до їхніх порад, а також уважно вивчали тематичні листівки, які фахівці Державної служби України з надзвичайних ситуацій вручали під час проведення профілактичної роботи. Слід зазначити, що подібні заходи проводяться по всій території Чернігівської області.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий