У Чернігові з професійним святом привітали кращих будівників міста

37


Виступаючі у своїх вітаннях відзначили надзвичайно важливу роль будівельної індустрії у розвитку та модернізації країни, створенні нової якості життя для людей. Також, було наголошено, що будівельна галузь сьогодні стає більш конкурентоспроможною, а нарощування обсягів будівництва сприяє розвитку суміжних галузей економіки в країні.

Владислав Атрошенко у своєму привітанні висловив щиру вдячність будівельникам за великий внесок у розвиток та оновлення Чернігова й створення більш комфортних умов для проживання його мешканців. Міський голова також заявив, що у цьому році вже введено до експлуатації 52,0 тис. кв. м житла , що на 73,5% більше, ніж за відповідний період минулого року, а загалом прийнято до експлуатації 166 об’єктів різного призначення.

— Дуже приємно відзначити, що у вас є бажання працювати і дійсно є професійне зростання, — сказав міський голова, звертаючись до будівельників. Він також закликав усіх любити і пишатися своїм містом і робити його ще красивішим та привабливішим.

У виступах будівельників було зазначено, що головними чинниками для успішного розвитку будівельної галузі є замовник і кошти. А сьогодні найбільшим замовником у місцевих будівельників є місто Чернігів, адже у обласної центрі дійсно відбувається потужне будівництво, що приємно дивує не тільки жителів, а й гостей міста.

Кращі будівельники отримали відзнаки облдержадміністрації, обласної ради та Чернігівської міської ради.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий