У кожній ВІДГ буде інспектор праці?

0


Така посада у штатному розписі виконавчого апарату ВІДГ передбачена постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Як запровадити такі посади і скільки їх має бути – обговорювали на нараді для представників об’єднання об’єднаних територіальних громад Чернігівщини, яка відбулася у Чернігівській обласній державній адміністрації.

Виявляється, на відміну від посадових осіб Держпраці, інспектори праці здійснюватимуть контроль лише за трьома пріоритетними напрямами – з питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, та належного оформлення трудових відносин.

Цікаво, що у тієї ж годину, за словами очільника Управління Держпраці в області Сергія Дорошенка, перевірки Держпраці в області не відміняються, смороду будуть проводитись паралельно. Перевірятимуться і самі виконавчі органи рад щодо здійснення ними інспекційної діяльності по додержанню законодавства про працю.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

1
2
Загрузка...