У НАБУ зізналися, що підготували проект підозри тільки на Євгена Дейдея

0


У Національному антикорупційному бюро України підтвердили, що дійсно проводять розслідування за результатами аналізу е-декларацій народних депутатів Євгена Дейдея і Андрія Лозового. Про це НАБУ повідомило через Facebook.

«У відповідь на запити ЗМІ за поданням Генерального прокурора України про зняття депутатської недоторканності з трьох народних депутатів, у відношенні яких НАБУ здійснює розслідування, повідомляємо наступне: детективи НАБУ здійснюють розслідування по кримінальних проваджень стосовно двох із трьох згаданих у повідомленні народних депутатів Євгена Дейдея і Андрія Лозового. Ці виробництва розпочаті за результатами аналізу е-декларацій зазначених осіб, а також звернення громадських організацій», – йдеться в повідомленні.

Разом з тим, тільки у відношенні Дейдея, проект підозри і відповідного подання до Верховної Ради підготовлений детективами НАБУ за матеріалами проведеного досудового розслідування. Дії, інкриміновані підозрюваному, кваліфіковані за ч. 3 ст. 368-2 КК України ( «Незаконне збагачення»).

Інші підозри виписала, отже, Генпрокуратура, і в НАБУ не знають, на підставі яких матеріалів.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий