У переліку найгірших доріг України немає жодної дороги з Чернігівської області

0


У 2016-му Чернігівщина вперше побачила поточний ремонт доріг за багато-багато років. Роботи тривають і в цьому році. Згідно з розпорядженням Кабміну, дорожники області мають шість об’єктів на 2017-й.

Серед амбітних планів – ремонт дороги Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин, це найкоротший шлях від Количівки в Ніжин, Прилуки з виходом на Пирятин.

– Поки є три ділянки дороги в основному постанові кабміну. На жаль, виділено там за 500 тисяч на кожен об’єкт. Це, в принципі, дозволяє укласти контракт у цьому році і чекати надходження основних засобів, які нам обіцяє Кабінет міністрів, – говорить Володимир Гузема, начальник Служби автомобільних доріг області.

В режимі очікування поки є й інші проекти, які дорожники готові реалізувати в цьому році. За словами Володимира Гуземы, на даний момент є кошти лише на один об’єкт. Це 37 мільйонів на під’їзд до Чернігова. Там зараз роботи ведуться. М-01 роблять за сучасними технологіями «Гарячого реміксу» і «Мультимак». Підрядник – фірма з Броварів.

– У першу чергу ми розігріваємо асфальтобетон, далі машина знімає верхній шар до 6 сантиметрів взагалі, але зараз 4 сантиметри, і додає свіжий асфальтобетон. Свіжий асфальтобетон додається на підставі тих кернів, які робляться по цій дорозі, і ми вже бачимо, чого нам не вистачає – чи кам’яних матеріалів, або в’яжучого. Зверху захисний шар, так званий «Мультимак», – розповів начальник обласного автодору.

Від Кабміну дорожники сьогодні чекають рішення і за кредитними коштами – 78 мільйонів гривень, які мають піти на ремонт інших ділянок міжнародного автошляху М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі (на Гомель). Ремонт проводять за програмою співфінансування: 10% – кошти області, решта – державні. Фінансування програми закладено до обласного бюджету, залишається дочекатися урядової постанови.

Подробиці у сюжеті «Сівер-центр».

Источник

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий