Україна може почати конфіскацію вугілля з непідконтрольних територій

0


Міністр енергетики України попросив митників і фіскальні органи конфісковувати донбаське вугілля, якщо такий виявиться на території України. За його словами, визначити походження вугілля нескладно.Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик звернувся до Державної фіскальної службі та енергетичної митниці країни з проханням конфіскувати вугілля походженням з непідконтрольних Києву територій Донбасу, якщо такий виявиться на території України. Про це Насалик заявив у п’ятницю, 19 травня, в інтерв’ю телеканалу 112.

За словами міністра, вугілля з кожної шахти має свій неповторний склад, подібно «відбитку пальця», і визначити походження вугілля не становить праці, навіть якщо за документами він буде значитися як вугілля з іншої країни. Раніше міністр заявив, що замінити донбаський антрацит зможе вугілля з Казахстану і США. Він також зазначив, що Україна накопичила великі запаси вугілля, вже перевищили рівень запасів до початку опалювального сезону 2016/2017.

Вантаж не пройде

У березні 2017 року президент України Петро Порошенко підписав указ про тимчасове припинення переміщення вантажів через лінію розмежування в Донбасі.

«Тимчасово до реалізації пунктів 1 і 2 Мінського «Комплексу заходів» від 12 лютого 2015 року, а також до повернення захоплених підприємств до функціонування у відповідності із законодавством України, припинити переміщення вантажів через лінію дотику в межах Донецької та Луганської областей», — йдеться в документі.

Ця новина також на сайті Deutsche Welle.

Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий