Україна вимагає роз’яснень ЄК через скандальну заяву Юнкера про членство в ЄС

0


Про це повідомляє УНІАН.

«Я офіційно звернувся до Європейської комісії за роз’ясненнями з приводу нещодавніх висловлювань президента Жана-Клода Юнкера під час щорічної конференції послів у Брюсселі», — відзначив Точицький.

Точицький привернув увагу до слів президента України, який, виступаючи з нагоди 26-ї річниці Незалежності України, відзначив незмінність стратегічного курсу України на інтеграцію в європейські та євроатлантичні структури.

«Нібито сказане (президентом – Ред.) про те, що Україна вже в ЄС та НАТО, не відповідає дійсності», — підкреслив Точицький.

Точицький висловив занепокоєння колегам у Єврокомісії, бо «слова Юнкера були широко використані у першу чергу для пропаганди в російських ЗМІ з метою дискредитації України та нашого євроінтеграційного курсу», сказав посол.

На переконання посла, такі висловлювання напередодні набрання чинності Угоди про асоціацію «підривають і рівень нашої довіри, і наш серйозний рівень співпраці».

Водночас український дипломат констатував, що Євросоюз надає «масштабну політичну та фінансову підтримку протидії агресії РФ, відзначає реформи, які здійснює Україна».

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий