Україна заборонила в’їзд в загальній складності 40 російським артистам

0


Лоліті Мілявської, Наташі Корольової, Миколи Добриніна і ще майже 40 артистам з РФ заборонений в’їзд на Україну строком на три роки.Україна в цілому заборонила в’їзд на територію країни близько 40 російським співакам і акторам, які відвідували аннексированный Крим. Про це в суботу, 20 травня, повідомив голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко.

«Що стосується артистів та інших публічних діячів з Росії, які відвідували Крим. На сьогоднішній день ми виявили їх близько 40 осіб. Ми дуже вдячні за ту допомогу, яку нам надають небайдужі громадяни України і правоохоронні органи», — підкреслив Назаренко.

За його словами, заборона накладена на три роки, а в список входять Лоліта Мілявська, Юлія Самойлова, Наташа Корольова, Микола Добринін, Людмила Артем’єва, Михайло Шуфутинський і співачка Б’янка (Тетяна Липницька) та інші. За інформацією сайту «Миротворець», ці громадяни РФ відвідували Крим, в’їжджаючи на полустров з території Росії, а значить вони позбавлені права відвідувати Україну .

«Відвідування окупованій Росією АР Крим легальним способом можливе лише з території України через контрольні пункти Каланчак, Чаплинка і Чонгар в Херсонській області», — йдеться на сайті «Миротворець».

Ця новина також на сайті Deutsche Welle.

Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий