Улянівська сільрада повернула собі пасовище

5


Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Як повідомлялося раніше, Головним управлінням Держземагентства у Чернігівській області упродовж 2014 року прийнято ряд наказів, якими в приватну власність передано землі сільськогосподарського призначення державної власності для ведення особистого селянського господарства та індивідуального садівництва на території Вознесенської (Улянівської) сільської ради.

Однак при цьому не враховано, що ці землі ще у 1991 році за рішенням районної ради надано територіальній громаді с. Новоселівка для використання їх як пасовище. 

Захищаючи інтереси територіальної громади прокуратурою ініційовано  звернення до суду з позовом про повернення земель громадського пасовища державі. За результатами судового розгляду вимоги прокурора задоволено, а пасовища повернули сільській громаді. 

Разом з тим, непогоджуючись із вищевказаними судовими рішеннями, одна із сторін по справі звернулася до суду з новим позовом щодо визнання незаконним та скасування рішення районної ради 1991 року про створення громадського пасовища.

Послідовно відстоюючи правову позицію, у листопаді 2016 року прокуратура області вступила у розгляд вказаної справи на стороні відповідачів.

У судових засіданнях прокурором доведено законність та обґрунтованість  своїх вимог, що враховано судом при ухваленні рішення від 30.08.2017, яким відмовлено у задоволені позову фізичної особи та поновлено права місцевих мешканців на землекористування.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий