В Чернігові базар «наступає» на людей

0


Більшість людей понеділки не любить — день нібито важкий і навіть нещасливий. Але це не стосується жителів вулиці Бакуринського ( колишня Папанінців) у Чернігові. У понеділок на Центральному ринку, який через дорогу, вихідний — значить, ніхто не піде в туалет під їх вікна і не вляжеться проспатись у дитячій пісочниці, бо цю вулицю – своєрідний «рукав» ринку — вже дуже давно облюбували громадяни з асоціальною поведінкою і ті, хто пошкодував 2 гривні на платний туалет на базарі.

Алла Мурзіна, жителька вулиці Бакуринського: «Выпили и пошли в забор свои дела делать. Это не раз и не два, это постоянко».
Катерина Гаєвець, жителька вулиці Бакуринського: «Неужели нашим детям приятно перекидывать песочек, в который бомжи справляли нужду?»

В базарний день – тобто шість днів тижня – вулиця заставлена машинами.

Алла Мурзіна: «Бабу Катю мы когда скорая приехала, выносили прямо на покрывале – подойти невозможно».

Жителі переживають, що стане ще гірше – прямо під їх вікнами зараз працює техніка, КП «Паркування і ринок» за рішенням Чернігівської міської ради продовжує сюди ряди для соціальної торгівлі.

Павло Большаков, представник КП «Паркування і ринок»: «В місті проблема – соціальних місць не вистачає для людей, які торгують тим, у кого що є».

Катерина Гаєвець: «Ось мій будинок. Його підперли парканом. Якщо пожежа — до мене ніхто не доїде».

Павло Большаков, представник КП «Паркування і ринок»: «По проекту витримані всі норми. Зроблена відстань від МАФів близько 6 метрів. Тобто пожежна і швидка можуть доїхати».

Будівельний паркан тут вже встановлювало у 2013 році комунальне підприємство міської ради «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» — для спорудження торгових павільйонів з полегшених конструкцій. І зробило це, згідно висновків обласної прокуратури, з порушенням Закону України «Про охорону культурної спадщини» — без проведення археологічних досліджень, оскільки земельна ділянка знаходиться на території пам’ятки археології місцевого значення.

Катерина Гаєвець: «Тоді ми підняли всі папери, що це архітектурна пам’ятка і нічого тут робити не можна – вони затихли, заплатили штраф за ці 2 стовпчики. І знов вони почали це будівництво, хоча по закону цього робити не можна так».

Павло Большаков: «Так, за законом передбачено, що коли ведеться капітальне будівництво в таких зонах, то повинні бути розкопки. Але ми проводимо роботи не глибше 20 сантиметрів шар грунту, ми не порушуємо зон».

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий