В цьому році пасажиропотік між Україною і Кримом скоротився ще більше

0


Російські ЗМІ з посиланням на Кримських прикордонників повідомляють про збільшення пасажиропотоку на півострів, одночасно в Держприкордонслужбі кажуть, що в цілому кількість людей зменшилася.

Так прес-служба прикордонного управління ФСБ в окупованому Криму повідомила, що «разом зі збільшенням пасажиропотоку з України до Криму зростає і кількість недійсних документів, які надають громадяни сусідньої країни».

У свою чергу начальник відділу з питань взаємодії із засобами масової інформації Андрій Демченко повідомив, що порівняно з минулим роком кількість людей, що перетинають админграницу зменшилася.

«Статистика за травень з початку місяця свідчить, з 1 по 18 травня кількість громадян, які перетнули админграницу становить 108 000 чоловік, а кількість транспортних засобів — 19. У минулому році за такий же період це було 118000 людина і 22000 транспорту, тобто фіксується зменшення порівняно з минулим роком», — сказав він.

Відповідаючи на питання про «недійсних документів», Демченко зазначив: «Швидше за все, це стосується громадян, які їдуть з Криму, бо повернень людей ми не фіксуємо».

Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий