В РНБО сподіваються, що кількість українців у соцмережах РФ скоротиться в кілька разів

0


Рада національної безпеки і оборони України сподівається скоротити українську аудиторію російських соціальних мереж в кілька разів. Про це заявив керівник служби з питань інформаційної безпеки апарату РНБО Валентин Петров.

При цьому у відомстві підкреслили, що не ставлять своєю метою обмежити свободу вираження або свободу громадян України.

«Ніяких спроб обмежити свободу вираження або свободу громадян України тут у нас немає, ми виходимо з того, що деякі сервіси РФ становлять пряму загрозу нацбезпеці, тому ми обмежуємо доступ. Якщо провести таку аналогію: скажімо, є високий рівень стану аварійності на дорогах, держава встановлює правила лише користування ременями безпеки, автовиробники навіть ставлять «заглушки», які будуть передавати, що ви не пристібнулися. Але завжди знайдеться «розумник», який придумає «заглушку» або пристебнути цей ремінь ззаду, ну це його особистий вибір, життя і ризик», — зазначив керівник служби з питань інформаційної безпеки апарату РНБО.

Разом з тим він запевнив, що відносно користувачів, які відвідують заборонені сайти, ніяких санкцій не буде.

«Абсолютно ні, це їх особистий вибір. Якщо нам вдасться скоротити аудиторію в два-три-п’ять разів, то це відчутний результат для нацбезпеки», — пояснив Петров.

Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий