Вірус-вимагач WаnnaCry атакував і російські банки

0


Вірус WannaCry, поширився на минулому тижні по всьому світу, зачепила й банки в Росії. Однак, як повідомили в ЦБ РФ, наслідки цього вдалося «усунути в найкоротші терміни».Глобальна кібератака з використанням вірусу WannaCry торкнулася ресурси і російських банків. Як йдеться в повідомленні Центру моніторингу і реагування на комп’ютерні атаки в кредитно-фінансовій сфері Банку Росії (ФинЦЕРТ), опублікованому в п’ятницю, 19 травня, «за підсумками розсилки шкідливого програмного забезпечення WannaCry зафіксовані поодинокі факти компрометації ресурсів кредитних організацій».

Проте наслідки цих інцидентів були усунені в найкоротші терміни», уточнили в ФинЦЕРТе, структурному підрозділі Головного управління безпеки і захисту інформації Банку Росії.

У повідомленні зазначається, що 12 травня ФинЦЕРТ зафіксував комп’ютерну атаку з використанням шкідливого програмного забезпечення типу «шифрувальник» WannaCry, після чого повторно направив всім учасникам інформаційного обміну вже рассылавшийся раніше бюлетень з рекомендацією щодо інсталяції оновлення безпеки для Windows.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий