Всі сплять, і я задрімав. Білоруські школи змінюють розклад з-за сина Лукашенка

0


Середні школи Мінська отримали розпорядження управління освіти про перенесення початку занять з 8.00 на 9.00

З ініціативою перенести на пізніше початок навчального дня в школах виступив президент Олександр Лукашенко під час свого щорічного послання до народу і парламенту Білорусі.

У розділі, присвяченому питанням освіти, президент висловив думку, що хвороби дітей пов’язані з тим, що вони мало сплять. При цьому він послався на свого молодшого сина, 13-річного Миколи.

«Я питаю, що ти робив на першому уроці? Всі сплять, ну і я трохи задрімав. Ти ж син президента, так робити не можна», — повідомив подробиці свого спілкування з сином глава держави.

І заявив, що заняття в школах повинні починатися о 9 ранку, незважаючи на те, коли починається робочий день у батьків учнів.

«Нам треба міняти графік роботи шкіл. Раніше дев’яти годин уроки починати не треба. Хоча деякі батьки виступають проти такого рішення, в першу чергу треба думати про здоров’я дітей і про те, як вони засвоюють матеріал», — сказав білоруський лідер.

Чиновники активно кинулися виконувати побажання президента, а школи почали отримувати розпорядження про перенесення початку занять на 9.00.

Хоча, крім усного побажання Лукашенко, поки ще немає офіційного документа, що регламентує порядок цього перенесення, а також уточнення, кого вона торкнеться в першу чергу.

Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий