Херсонський порт купить лінолеум у фірми «Контракт Пол» на суму понад 67 тисяч гривень

023 травня 2017 року Херсонська філія ДП «Адміністрація морських портів України» провів конкурс на закупівлю лінолеуму через систему електронних закупівель «Prozorro». За результатами було акцептована пропозиція ТОВ «Контракт Підлога» з сумою закупівлі понад 67 тисяч гривень.

Всього в аукціоні брали участь 4 компанії – ТОВ «Контракт Підлога», ТОВ «Минвестгруп», ПП «Левас» та ФОП Шаповаленко Л. А.

За результатами конкурсу було укладено договір на закупівлю лінолеуму з ТОВ «Контракт Пол» на суму 67 397,50 гривень.

Також, за допомогою аналітичної платформи «YouControl» —https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/40125022/, Громадської організації «Верховенство права» вдалося з’ясувати, що переможець торгів – ТОВ «Контракт Підлога», створене в листопаді 2015 року зі статутним капіталом 10 000,00 гривень. Засновниками підприємства значаться Роман Буряк і Павло Корева. Підприємство почало брати участь у закупівлях з липня 2016 року.

Вищевказаний аукціон, пройшов без видимих порушень, однак так буває далеко не завжди і у випадку якщо Ви все-таки зіткнулися з дискримінацією або порушеннями прав, закликаємо повідомляти про такі факти в Громадську організацію «Верховенство права» на електронну пошту http://verhovenstvo.com/contacts.

 

Источник

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий