“Я не стіл замовлень”: Луценко вразив ВСІХ своєю реакцією на позбавлення Вілкула недоторканності! Вас це вкрай здивує!

0


Генеральний прокурор України Юрій Луценко наголосив, що для подання до парламенту про позбавлення народних депутатів недоторканності потрібні конкретні підстави. Про це він сказав у коментарі журналістам, відповідаючи на питання щодо вимоги депутата від "Народного фронту" Юрія Берези внести до ВР подання щодо позбавлення депутата від "Опозиційного блоку" Олександра Вілкула депутатської недоторканності, – передає Корупція Інфо

Популярне: Буде гаряче… Посла України викликали до Папи Римського через резонансні законопроекти

 

 "Якщо є конкретні факти — тоді є подання. Я не стіл замовлень", – підкреслив генпрокурор. На запитання щодо подання на депутата від "Опоблоку" Миколу Скорика, про можливість внесення якого раніше також ішла мова, генпрокурор лише повторив, що він – "не стіл замовлень".

16 травня Юрій Береза закликав Луценка внести до Верховної Ради подання щодо позбавлення депутата від "Опозиційного блоку" Вілкула депутатської недоторканності, звинувативши його в організації сутичок у Дніпрі 9 травня. Внаслідок сутичок постраждали ветерани АТО.

11 травня прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган повідомила, що слідчі прокуратури Дніпропетровської області допитали Вілкула як свідка у справі щодо заворушень 9 травня. Ще одного депутата від "Опоблоку", екс-голову Одеської ОДА Скорика Генпрокуратура підозрює у причетності до організації побиття активістів Євромайдану 19 лютого 2014 року в Одесі.

У вересні 2016 року Луценко заявив, що має намір внести до Верховної Ради подання про зняття недоторканності зі Скорика.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий