Європарламент продовжив співпрацю з Верховної радою в рамках меморандуму

0


Про це повідомляється на сайті Європарламенту.

«Після успішного закінчення іншого «Діалогу Жан Моне» Андрій Парубій, спікер Верховної ради України та від імені глави Європарламенту Антоніо Таяні — пан Елмар Брок (ЄНП, Німеччина) у четвер обмінялися листами, щоб підтвердити продовження Меморандуму про взаєморозуміння між парламентами двох країн щодо співробітництва та зміцнення потенціалу», — йдеться у повідомленні.

«Я тут від імені президента Антоніо Таяні, щоб продовжити Меморандум про взаєморозуміння, щоб підтвердити ще раз, що Україна є пріоритетним для Європейського парламенту, щоб підтвердити, що президент Антоніо Таяні здійснить візит в Україну при першій можливості.

Ті, що ви досягаєте тут, у Верховній раді, має життєво важливе значення для демократичного майбутнього України та є важливим символом надії для всього регіону», — заявив євродепутат Брок.

Нагадаємо, у 2015 році Верховна рада України та Європейський парламент підписали Меморандум про взаємодію, який передбачає підтримку реформування інституційної спроможності українського парламенту.

http://www.eurointegration.com.ua

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий