Юристи Атрошенка вважають «недоцільним» звертатися до Куліча щодо ділянок в Березовому гаю

0


Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє депутат міськради Вадим Соколюк, який подав відповідний проект рішення.

Згідно висновку юрвідділу, поданий проект рішення не буде створювати жодних юридичних наслідків для Чернігівської ОДА, тому є «недоцільним».

У той же час, міський голова Владислав Атрошенко звернувся із особистим листом до голови Чернігівської ОДА Валерія Куліча із проханням повернути скандальні ділянки. Зазначимо, що відповідно до Генерального плану м. Чернігова вказана зелена зона відноситься до озеленених територій загального користування. 

«З метою реалізації положень Генерального плану м. Чернігова і створення районного парку на території зеленої зони, обмеженої вулицею Кільцевою, багатоквартирною житловою забудовою по вулиці Генерала Пухова та садибною забудовою по вулицям Генерала Пухова, Бобровицькій та Всеволода Ганцова, розташованій в Деснянському районі м. Чернігова, просимо Вас припинити управлінню капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації право постійного користування земельними ділянками площею 0,2209 га (кадастровий номер 7410100000:02:016:0082) та площею 0,3482 (кадастровий номер 7410100000:02:015:0495) та передати вказані земельні ділянки до комунальної власності територіальної громади м. Чернігова», — йдеться у зверненні міського голови. 

Нагадаємо, що рішенням виконавчого комітету було створено районний парк Березовий гай, однак, ділянки, де планувалося будівництво багатоповерхівок, так і не були включені до його меж.

Громадський активіст Олександр Гашпар заявляв, що без рішення міської ради ці земельні ділянки не можуть бути повернуті в комунальну власність, тому що до ОДА звернення потрібно оформлювати саме у вигляді рішення міської ради. «Звернення від міського голови про повернення цих земель — це пшик»,- зазначає Гашпар.

Як відомо, голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч вважається протеже міського голови Владислава Атрошенка. Куліч був призначений на свою посаду, коли Атрошенко був головою партійної організації БПП на Чернігівщині.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий