З 1 липня знижуються мінімальні ціни на газ

0


Національний нафтогазовий холдинг «Нафтогаз України» з 1 липня поточного року знижує мінімальні ціни на природний газ для промислових споживачів на 3,1% порівняно з червнем – до 7 208,4 грн з 430,4 7 грн за тис. кубометрів, говориться в повідомленні компанії.

За даними «Нафтогазу», максимальні ціни на природний газ для промспоживачів з 1 липня будуть також знижені на 2,9% – до 8 008,8 грн з 8 250 грн за тис. кубометрів.

Як відзначили в компанії, цінові пропозиції «Нафтогазу» диференційовані залежно від обсягів закупки, умов оплати та стану попередніх розрахунків.

Якщо покупець не має заборгованості перед «Нафтогазом» чи буде придбати не менш ніж 50 млн кубометрів газу на місяць, то для нього встановлюється мінімальна ціна. У всіх інших випадках застосовується більш висока ціна.

Всі ціни вказані з урахуванням ПДВ і тарифів на транспортування магістральними та розподільними трубопроводами.

Як повідомляв вісь, з 1 жовтня 2015 року в Україні набув чинності новий закон про ринок природного газу, який позбавив Нацкомісію, що здійснює регулювання у сфері енергетики, права на встановлення цін на природний газ для промисловості.

У червні 2017 року «Нафтогаз» знизив мінімальні і максимальні ціни на природний газ для промислових споживачів на 0,4% порівняно з травнем 2017 року – до 7 430,4 грн за тис. куб. м (мінімальні) і 8 250 за тис. куб. м (максимальні).

Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий